Informace k povodňové situaci 15. 9. 16h 13. září 2024

Informace k povodňové situaci 15. 9. 16h

Informace k 15. 9. 16h

Stále platí pouze stav bdělosti, predikce průtoku ve Vlavě i Berounce je příznivá. Vyučování bude probíhat jako obvykle.

Prostřednictvím aplikace Bakaláři (Komens) vám byl zaslán prozatímní rozvrh na příští týden tzn.  od 16.9. do 22.9. 2024. Čtěte jej pozorně. Rozvrh na webových stránkách školy bude aktualizován během pondělí.

Prosíme, abyste sledovali aktuální informace na dostihovaskola.cz nebo bakalari.dostihovaskola.cz a dodržovali veškerá bezpečnostní opatření, obzvláště nechodili do lesa ani k rozvodněné řece.

Děkujeme za vaši spolupráci a pochopení
vedeni školy

Vážení rodiče a žáci,
rádi bychom vás informovali o aktuální situaci týkající se povodňové situace v Praze. Vzhledem k neustále se měnícím podmínkám a bezpečnostním opatřením vás žádáme, abyste pravidelně sledovali naše oficiální webové stránky dostihovaskola.cz a zprávy v systému Komens v bakalari.dostihovaskola.cz.

Na území Prahy je zatím zvýšený dohled z důvodu povodňové platí povodňová bdělosti / pohotovosti. Dochází k preventivním protipovodňovým opatřením proti povodni.

Školní provoz zůstává zatím beze změn, o dalším postupu vás budeme informovat. Po pátečním řádném vyučování žáci odjíždí domů. Žáci, kteří mají praktické vyučování v sobotu a neděli, přijíždí na DM, který běžně funguje včetně školní jídelny.
V případě, že máte o své potomky, kteří mají službu ve školní stáji, obavy a nepřejete si, aby do školy odjeli, dejte nám, prosím, vědět zprávou v Komens v bakalari.dostihovaskola.cz nebo na níže uvedený mail.
Zároveň vítáme žáky - dobrovolníky, kteří pomohou se zabezpečením provozu stáje. Je nutné mít souhlas rodičů.

V případě dotazů nás, prosím, kontaktujte na reditel @ dostihovaskola.cz nebo 731 502 870 (ředitelka), 257 941 094 (domov mládeže) nebo 731 502 871 (vedoucí učitelka praktického vyučování).

13.9. 2024 16h
vedení školy